Правила виконання АХР на території України
Правила поширюються і є обов'язковими для юридичних осіб, незалежно від форми власності та відомчої належності, діяльність яких пов'язана із забезпеченням організації та виконанням авіаційних робіт у сільському та лісовому господарстві.

Організація та виконання польотів на авіаційних роботах у сільському та лісовому господарстві здійснюється експлуатантами авіаційної транспорту (АТ) на підставі договорів із фізичними чи юридичними особами незалежно від форми власності. 

Підставою для оформлення договору є заявка замовника. У заявці вказуються види робіт, їх обсяги та строки виконання, наявність злітно-посадкового майданчика (постійного або тимчасового).

Перед початком виконання АХР проводиться низка організаційних заходів, до яких належить проведення процедур:Система контролю та управління польотом і навісним обладнанням літака
GPS-система «Satloc Falcon Pro» оснащена всіма необхідними інструментами та готова до будь-яких рідинних та сухих робіт.

Це комп'ютеризована система, що допомагає пілоту контролювати та керувати відповідними системами повітряного судна (ПС) для безпечного виконання польоту таАвіаційно-хімічні роботи (АХР). Ця система виконує всі технічні, рутинні операції із відповідними системами ПС, що використовуються під час виконання цих робіт, дозволяючи пілоту більше часу приділяти керуванню польотом, а не налаштуванню систем.

Для надання можливості нашим  аграріям: вчасно, швидко та якісно виконати увесь обсяг робіт по живленню та захисту рослин - ми надаємо до Вашого розгляду такі системи літака:

 • Система навігації по смузі «Satloc Falcon Pro», що складається з:
  • 9-дюймового сенсорного дисплея  (він є загальним для наведених тут двох підсистем);
  • Блоку обробки навігаційних даних;
  • Світлової панелі «Satloc L8»;
  • Лазерного висотоміра «AgLaser».
 • Система контролю та управління навісним обладнаннямлітака «Intelliflow 3» , що складається з:
  • Блоку обробки даних  роботи навісного обладнаннялітака;
  • Електричного клапану;
  • Витратоміру.Навісне обладнання літаків що виконують Авіаційно-хімічні роботи (АХР) та гасіння пожеж
Управління агро та/або лісовим господарством включає такі дії, як боротьба зі шкідливими комахами, бур'янами і хворобами, а також розсіювання насіння і добрив та швидке гасіння очагів пожеж. Щоб досягти великих та віддалених ділянок господарства, важкодоступної місцевості та знизити високу вартість ручної праці та повільної експлуатації наземної техніки - багато робочих операцій необхідно виконувати з повітря.

Для надання можливості нашим  аграріям: вчасно, швидко та якісно виконати увесь обсяг робіт по живленню та захисту рослин - ми надаємо до Вашого розгляду комплекти навісного обладнання літаків:
 • Комплект обладнання для внесення рідких препаратів (розчинів) – методом розпилювання;
 • Комплект обладнання для внесення сипучих (сухих) препаратів (або сумішей) – методом розкидування;
 • Комплект обладнання для літаків, що виконують гасіння пожеж.